Reisijad
Avaleht » Kuidas osta Estraveli e-poest?
Trüki

Kuidas osta Estraveli e-poest?

Estraveli e-poest saad osta lennupileteid ja hotellimajutust kiiresti, turvaliselt ja lihtsalt.

1. Sisesta sihtpunkt, kuupäevad ja reisijate arv.
Kliki „Otsi lende” või „Otsi hotelle”. Vali tabelist sobivad lennud/hotellid ja kliki „Vali”.

2. Sisesta reisijate andmed.

3. Vali makseviis.

Maksta saad:
a) kohe internetipangas;
b) kohe krediitkaardiga;
c) hiljem arve alusel pangaülekandega, pangakontoris sularahas või Estraveli büroodes (v.a. hotellimajutuse broneerimisel);
d) PayPali vahendusel.

Koheselt internetipangas tasudes saad valida Swedbanki, SEB, Nordea Eesti, Danske Banki ja LHV pangalinkidest endale sobivaima.

Kui valid lennupileti eest tasumisel makseviisiks arve, saadame selle Sulle e-postiga. Arve tuleb tasuda sellel näidatud tähtajaks (enamasti 1–2 päeva). Kui raha ei ole määratud tähtajaks meie kontole jõudnud, muutub Su lennubroneering kehtetuks. Kui Sinu pangakonto ei ole Swedbankis, pead ülekande tegema ajavaruga. Kui tähtaeg on tööpäeval, peab pangaülekande tegema hiljemalt kl 16:00 eelmisel tööpäeval. Kui maksetähtaeg jääb nädalavahetusele, peab pangaülekande tegema hiljemalt reedel kl 16:00.

Juhul, kui soovid lennupileti eest maksta sularahas, saadame arve Sulle samuti e-postiga. Võid selle välja printida, minna panka või Estraveli büroodesse ning tasuda sularahas.

NB! Estraveli e-poest broneeritud reisiteenuste arve tasumisel Estraveli teenindusbüroos lisandub teenustasu 5 €. Teenindusbüroos saab lennupiletite eest tasuda vaid sularahas ning Estraveli kinketšekiga. E-poest ostetud reisiteenuste puhul ei ole võimalik kasutada Estraveli järelmaksu.

Kui soovid maksta krediitkaardiga, siis suunatakse Sind makse sooritamiseks Nets Estonia AS-i turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3-numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Nets Estonia tehingu Sinu pangas.

Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

PayPal on internetis eelistatuim makseviis, mis on väga kiire ja tuvaline. Peale makse sooritamist suunatakse klient PayPali turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on tasumisele kuuluv summa. Tehing autoriseeritakse kliendi pangas. Tasudes lennupiletite eest PayPali vahendusel lisandub lennupileti hinnale 2,4% lennupileti lõpphinnast.

Sinu esitatud personaalseid andmeid ei edastada kolmandatele osapooltele.

4. Kui oled makseviisi valinud, kontrolli broneeringu andmeid ja tutvu Estraveli e-poe kasutustingimustega. Kui kõik on korras ja sa oled tingimustega tutvunud, kinnita tellimus ja kliki „Maksa”.

5. Soorita makse. Tellimuse kinnitus jõuab Sinuni e-posti teel.

Head reisi!